Медиите съобщават като новина от представителството на ЕС в София, че имаме наказателна процедура за телефон 112 – заради невъвеждане на Директивата за универсалната услуга.
Тази процедура е отпреди време. Днес се е случило друго, Европейската комисия е огласила анализ, според който само България няма 112
February 11, 2008
February 12, 2008 at 10:46 am
Емел Етем бяга от всякаква отговорност. Няма да забравя изказваето по случай на снега в началото на годината. По памет: “Министерството на …. не отговаря по време на бедствия. Ние отговаряме за превенцията. Още октомври изпратихме писма до всички общини, че тази зима ще има сняг – да се подготвят”.
Една, обаче, е гордостта на Етем ханъм, и това е телефон 112. Обича да говори за него. Да обяснява колко хубаво са го направили.
Оказва се, явно, че и тук прозира некъдърно управление…